روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز کرمان گل گهر به لیگ برتر می رود؟

این روزها همه منتظر رأی کمیته انضباطی دیدار آلومنیوم اراک و گل گهر سیرجان هستند تا ببینند، نتیجه ی این دیدار به سود گل گهر عوض کردن می کند.

گل گهر به لیگ برتر می رود؟

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، در اینترنت این طور گفته می شود کمیته انضباطی نتیجه دیدار آلومنیوم اراک گل گهر سیرجان را به سود گل گهر عوض کردن خواهد داد و در نهایت این تیم گل گهر خواهد بود که به لیگ برتر افزایش خواهد کرد و مجوز افزایش تیم سپیدرود بعد گرفته خواهد شد.

باشگاه گل گهر در شکایت خود آورده حضور یکی از بازیکنانی که در این بازی به میدان رفته در لیست آلومینیوم اراک اضافه بوده است و نتیجه این بازی باید سه بر صفر به سود تیم گل گهر اعلام شود.

اما مسئولان اعتقاد بودند این اتفاق رخ نخواهد داد، آیا که کلوب گل گهر با وجود شکایت هنوز هزینه پیگیری پرونده را به حساب کمیته انضباطی واریز نکرده هست، از سویی چنین اعتراضاتی باید دو ساعت بعد از بازی تحویل نماینده فدراسیون فوتبال شود که این اقدام هم صورت نگرفته است.

گل گهر به لیگ برتر می رود؟

رضا فتح آبادی، سرپرست گل گهر سیرجان در این خصوص گفت: ما به موقع این عنوان را به فدراسیون فوتبال گزارش دادیم و قبل از اینکه 48 ساعت از وقت آخر بازی بگذرد، این عنوان را به فدراسیون فوتبال اطلاع دادیم.

وی افزود: ما حتی فیش پرداخت را نیز واریز کردیم و تعجب می کنم چطور بعضی از مسئولان فدراسیون، می گویند کلوب گل گهر مبلغ مورد نظر پرونده را واریز نکرده است.

فتح آبادی ضمن نشان دادن فیش پرداخت شده است به وسیله کلوب گل گهر، خطاب به مسئولان خاطرنشان کرد: لطفاً بگوئید حق کلوب گل گهر را نمی دهیم، نه اینکه مبلغ مورد نظر را واریز نکردیم، 250 هزار تومان فکر نکنم آنقدر زیاد باشد که کلوب ما از بعد پرداخت آن بر نیاید.

ظاهراً پرونده افزایش این فصل مسابقه های فوتبال قهرمانی دسته اول کلوب های کشور با حضور تیم های پارس جنوبی جم و سپیدرود در لیگ برتر بسته شده است هست، ولی باید دید آخر این شکایت به کجا می انجامد.

این روزها همه منتظر رأی کمیته انضباطی دیدار آلومنیوم اراک و گل گهر سیرجان هستند تا ببینند، نتیجه ی این دیدار به سود گل گهر عوض کردن می کند.

انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: افزایش | پرونده | فوتبال | مسئولان | گل گهر سیرجان | لیگ برتر | نتیجه دیدار | کمیته انظباطی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog