روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز کرمانشاه اعزام بانوی فوتسالیست کرمانشاهی به مسابقه های بین المللی روسیه

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از اعزام بانوی فوتسالیست کرمانشاهی به مسابقه های بین المللی روسیه خبر داد.

اعزام بانوی فوتسالیست کرمانشاهی به مسابقه های بین المللی روسیه

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از اعزام بانوی فوتسالیست کرمانشاهی به مسابقه های بین المللی روسیه خبر داد و گفت: سارا شیربیگی به نمایندگی از بانوان کرمانشاهی در این مسابقه ها به میدان می رود.

حسین بیگلری گفت: 14 ملی پوش از هفت استان کشوردر اردوی تیم ملی فوتسال بانوان ایران حضور دارند و قرار است فردا (جمعه) عازم این رقابت ها شوند.
وی خاطرنشان کرد: آخرین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال بانوان ایران پیش از اعزام به مسابقات از روز دوشنبه 11 اردیبهشت آغاز شده و تا امروز ادامه خواهد یافت.

عبارات مهم : ایران
بیگلری یادآوری کرد: تورنمنت چهارجانبه روسیه با حضور تیم های ایران، اسپانیا، جمهوری چک و میزبان مسابقات برگزار می شود.
دبیر هیات فوتبال کرمانشاه در خصوص برنامه های تیم ملی نیز گفت: اولین دیدار ملی پوشان فوتسال ایران روز شنبه 16 اردیبهشت مقابل تیم اسپانیا برگزار می شود.
بیگلری با بیان اینکه تیم ایران در دومین مسابقه روز یکشنبه 17 اردیبهشت با روسیه میزبان دیدار خواهد کرد، افزود: در سومین دیدار نیز تیم ایران روز سه شنبه 19 اردیبهشت با جمهوری چک دیدار می کند.
وی همچنین در خصوص شیربیگی ملی پوش کرمانشاهی گفت: وی از جمله بازیکنان با تجربه ای است که در سال های اخیر همواره به عنوان یکی از بازیکنان ثابت در ترکیب تیم ملی قرار داشته است.
دبیر هیات فوتبال کرمانشاه ادامه داد: وی در رقابت های قهرمانی آسیا در سال 2015 که به میزبانی مالزی برگزار شد یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی بود و نقش زیادی در قهرمانی تیم ایران ایفا کرد.
بیگلری در پایان از فروزان سلیمانی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران یاد کرد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | فوتسال | فوتسال | مسابقه | اردیبهشت | کرمانشاه | کرمانشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog