روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز ورزشی طاهری نخستین طلایی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

رامین طاهری صاحب مدال طلای وزن 80 کیلو گرم مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا شد.

طاهری نخستین طلایی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،بیست و هفتمین دوره مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبحگاه امروز (چهارشنبه) با برگزاری مسابقه های پنج وزن نخست در شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان شروع شد.
بر این اساس در وزن 80 كیلوگرم رامین طاهری بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر سامات شیرداكوف از قرقیزستان را شکست داد.وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی برابر دانیل گاجیف دارنده مدال برنز المپیك از قزاقستان با نتیجه 3 بر یک پیروز و فینالیست شد.طاهری در دیدار نهایی جان هیونگ کیم از کره جنوبی را با نتیجه 3 بر یک از پیش رو برداشت و به مدال طلا رسید.

عبارات مهم : مسابقه
بنا براین گزارش در وزن 98 كیلوگرم سید مصطفی صالحی زاده در دور اول با نتیجه 7 بر یک یرولان ایسكاكوف قهرمان آسیا و نفر سوم بازی های آسیایی از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد برابر هاردیپ نایب قهرمان آسیا از هند با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. صالحی زاده در این دیدار ژیائو دی از چین را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.وی در دیدار نهایی به مصاف سئونگ جان کیم از کره جنوبی خواهد رفت.
در وزن 130 كیلوگرم بهنام مهدی زاده در دور اول با نتیجه 3 بر یک مینسئوك كیم از كره جنوبی را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 9 بر صفر آراتا سونودا از ژاپن را شکست داد و فینالیست شد.مهدی زاده جهت رسیدن به مدال طلا باید با دامیر کاظم بائف، نفر سوم 2016 آسیا از قزاقستان مسابقه کند.
در وزن 66 كیلوگرم علی ارسلان در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر جینچول پانگ از كره شمالی را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 3 راویندر از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارسلان در این مرحله به مصاف سانگ هون اوه از کره جنوبی رفت و در حالی که با نتیجه 5 بر یک از حریف خود پیش بود، با نتیجه 9 بر 5 مغلوب این کشتی گیر شد و به دیدار رده بندی رفت.وی با نتیجه ضربه فنی المراد تسمرداف نفر سوم دنیا و المپیک از ازبکستان را شکست داد و به مدال برنز رسید.
در وزن 75 كیلوگرم نیز پژمان پشتام در دور اول ربیع خلیل از فلسطین را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور بعد برابر بین یانگ از چین با نتیجه 2 بر 2 باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر برابر حریف قزاقستانی پشتام از دور مسابقه های کنار رفت.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مسابقه | قزاقستان | کره جنوبی | کشتی فرنگی | قهرمانی آسیا | دهلی نو | رامین طاهری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog