روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز ورزشی دایی قول سهمیه داد و سفید امضا کرد / درویش

مدیرعامل کلوب سایپا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: دایی بدون تمرکز روی پرسشها مالی قصد دارد با سایپا هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد.

دایی قول سهمیه داد و سفید امضا کرد / درویش

رضا درویش در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به گزینش علی دایی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا بیان کرد: بعد از آن که حسین فرکی به علت پرسشها جسمانی نتوانست جهت لیگ هفدهم هم با ما همکاری کند، هیئت مدیره کلوب سایپا روی گزینش علی دایی به عنوان سرمربی فصل آینده به جمع بندی رسید و وی هم با توجه به خاطرات خوبی که از دوران بازی گری و سرمربی گری در سایپا دارد، تصمیم گرفت به این تیم بازگردد.
وی درمورد انتظارات کلوب سایپا از دایی گفت: دایی قول داده با تیم ما سهمیه آسیا را کسب کند و با توجه به انگیزه ای که دارد مطمئنم از هیچ تلاشی جهت رسیدن به این امر دست نمی کشد. دیدید که وی با وجود پرسشها فراوانی که در نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود داشت آن تیم را به قهرمانی جام حذفی رساند.

عبارات مهم : سرمربی

درویش راجع به گزینش دستیاران دایی و سرپرست تیم سایپا تصریح کرد: دایی درمورد گزینش دستیارانش اختیار تام دارد و با هر گزینه ای که مدنظر وی باشد، قرارداد می بندیم ولی گزینش سرپرست بر عهده کلوب است و قصد داریم همچنان از اصغر حاجیلو در این سمت استفاده کنیم. به نظر می رسد دایی مشکلی جهت همکاری با حاجیلو ندارد.
وی درمورد اینکه آیا علی دایی لیست بازیکنان مدنظر خود را در اختیار کلوب سایپا قرار داده یا خیر اظهار داشت: وی روز گذشته تنها فهرست بازیکنانی که همچنان با سایپا قرارداد دارند را تحویل گرفت و قرار است بعد از ارزیابی این لیست، نفرات مدنظر خود را به کلوب معرفی کند.
مدیرعامل کلوب سایپا راجع به اینکه به نظر می رسد علی دایی با سایپا قرارداد سفید امضاء کرده هست، گفت: دایی به علت محبتی که به مجموعه سایپا و من داشت، قرارداد سفید امضاء کرد ولی شک نکنید در این قرارداد ارزش و شخصیت وی را در نظر می گیریم و مبلغ قراداد سرمربی تازه سایپا، کمتر از وقت حضور دایی در تیم نفت نیست. ضمن اینکه باید اشاره کنم زمانی که دایی به مجموعه ای تعصب داشته باشد بدون هیچ گونه تمرکز روی پرسشها مالی به موفقیت آن فکر می کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمربی | قرارداد | سرمربی تیم | تیم سایپا | رضا درویش | مدیرعامل سایپا | وضعیت قرارداد دایی با سایپا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog