روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پس از ۱۷ سال فعالیت هنری، اجازه اجرا در تالار وحدت ندارم / حامی

خواننده آلبوم «فقط نگاه می‌کنم» ۱۳ مرداد و بعد از حدود یک سال و نیم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

پس از ۱۷ سال فعالیت هنری، اجازه اجرا در تالار وحدت ندارم / حامی

حامی:پس از ۱۷ سال فعالیت هنری، اجازه اجرا در تالار وحدت ندارم

عبارات مهم : کنسرت

خواننده آلبوم «فقط نگاه می کنم» ۱۳ مرداد و بعد از حدود یک سال و نیم در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود.

به گزارش خبرآنلاین، حامی در بروزترین اجرای زنده خود در حالی در سالن میلاد نمایشگاه به اجرای برنامه می پردازد که در یک سال گذشته تمام کنسرت هایش در تالار وحدت روی صحنه رفته و بعد از مدت ها قرار است در سالنی به غیر از این تالار به اجرای برنامه بپردازد.

پس از ۱۷ سال فعالیت هنری، اجازه اجرا در تالار وحدت ندارم / حامی

حامی در آستانه کنسرت خود راجع به تفاوتهای اجرا در این دو سالن اعتقاد است: «به دو علت اجراهایم به تالار وحدت انتقال یافته شد. نخستین علت اینکه فخر و کلاس تالار وحدت و کلاسیک بودن فضای آن و همچنین فرم و معماری سالن که به موزیک و شخصیت و سازبندی و آثار من زیاد نزدیک است و همین امر باعث شد میل به بیشتری به برگزاری کنسرت در تالار وحدت داشته باشم.

از طرفی تهیه کننده ای که با او وارد قرارداد شده است بودم، پایه و اساس قرارداد ما را اجرا در تالار وحدت بنا قرار داده بود و قرار شد درصورتی که در تالار وحدت نتوانستیم اجرا داشته باشیم، به سراغ اجرا در سالن های دیگر برویم. میل به خودم جهت اجرا در تالار وحدت هم زیاد بود ولی متاسفانه قانون ممنوعیت اجرا در این سالن اعمال شد. حتی جهت من که خواننده پاپ کلاسیک هستم و سابقه اجراهایی چون سمفونی ایثار و سمفونی خلیج فارس با ارکستر سمفونیک در تالار وحدت به تعداد زیاد را دارم.»

خواننده آلبوم «فقط نگاه می‌کنم» ۱۳ مرداد و بعد از حدود یک سال و نیم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

حامی افزود: «نمی دانم این قانون از کجا می آید و علت وضع آن چیست که حتی به من با ۱۷ سال سابقه هنری در موسیقی پاپ کلاسیک اجازه اجرا در تالار وحدت داده نمی شود. همانطور که تاکنون به قوانین احترام گذاشته ام باز هم از قانون تبعیت می کنم و فعلا اجرا در تالار وحدت را در نظر ندارم تا شاید روزگاری قوانین عوض کردن کند. درمورد تفاوت کنسرت در تالار وحدت و سالن میلاد نمایشگاه هم باید بگویم که مسلما حجم و ظرفیت و گنجایش سالن میلاد با تالار وحدت تفاوت دارد.

تالار وحدت سالن مربوط به موسیقی کلاسیک است و سالن میلاد، سالن همایشی است که جهت کنسرت هم از آن استفاده می شود. مسلما من در تالار وحدت به احترام فضا و مخاطبینی که به آن جا می آیند آثاری را گزینش می کردم که درخور و شایسته فضا و مخاطبین من در آن سالن باشد که خوشبختانه این اتفاق افتاد. از قالب سازبندی ما از سازهای آکوستیک استفاده کردیم و جز صفحه کلید آقای تاجبخش ساز الکترونیکی نداشتیم.

سازها فیلتر نشده یعنی آنپلاگد و بدون افکت بود. در سالن میلاد هم حجم استیج و هم سالن بزرگتر است و مسلما ساز بادی خواهم داشت و با همان سازبندی و دوستان قبل روی استیج می روم و مسلما یکی دو قطعه اکتیو اضافه خواهیم کرد. در کل سازبندی کمی متفاوت با تالار وحدت را در نظر داریم.»

پس از ۱۷ سال فعالیت هنری، اجازه اجرا در تالار وحدت ندارم / حامی

این خواننده راجع به حضورش در یک مسابقه خوانندگی در شهر ارومیه از آن نیز گفت: «این روزها در شهر ارومیه هستم و به دعوت یکی از شاگردان مسترکلاس آوازم آقای «اردلان سردار شهید» در این شهر حضور دارم. یک مسابقه آواز به نام «خوش صدا» در این شهر به همت شهرداری ارومیه برگزار می شود و من و آقای مانی رهنما و سه داور محلی در این مسابقه بعنوان داور حضور داریم و صداهای خوبی هم در این مسابقه شرکت کرده اند.

وقتی صداهای حاضر در مسابقه خوش صدا در ارومیه را می شنوم به وضوح می بینم که این خواننده ها دست کمی از ابراهیم تاتلیس ندارند. علیرغم بعضی ایرادات سخت افزاری در روزهای نخست، به مرور ایرادات برطرف شده است و شاهد مسابقه خوبی هستیم. در روزهای آینده به پایتخت کشور عزیزمان ایران برمی گردم و در ویدئویی که آهنگسازی آنرا آقای بهزاد عبدی بر عهده دارند شرکت خواهم کرد. با همراهی ارکستر پاپ کلاسیک اوکراین. همچنین ششم کنسرت بندرعباس را داریم و بعد از آن هم ۱۳ مرداد هم اجرای کنسرت سالن میلاد نمایشگاه است به رهبری رضا تاجبخش و تنظیم محمدرضا عقیلی که در کنسرت پیش رو با ارکستری نیرومند و سرحال روی صحنه خواهیم رفت.»

خواننده آلبوم «فقط نگاه می‌کنم» ۱۳ مرداد و بعد از حدود یک سال و نیم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

واژه های کلیدی: کنسرت | ارومیه | مسابقه | کلاسیک | نمایشگاه | اجرای زنده | تالار وحدت | سالن میلاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog