روی ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران

روی: ایران ازدواج دانشگاه روزنامه ایران آدم ربایی ماموران پلیس سرقت جنایت

گت بلاگز اخبار بین الملل آیا بزودی شاهد مجازات ترامپ خواهیم بود؟

الميادين نوشت: اغلب رهبران سیاسی موثر در دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در ایالات متحده در مورد مخالفت با واکنش‌ها و گفتار ترامپ در نشست هلسینکی اتفاق نظر دارند و

آیا بزودی شاهد مجازات ترامپ خواهیم بود؟

آیا بزودی شاهد مجازات ترامپ خواهیم بود؟

عبارات مهم : روسیه

الميادين نوشت: اغلب رهبران سیاسی موثر در دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در ایالات متحده در مورد مخالفت با واکنش‌ها و گفتار ترامپ در نشست هلسینکی اتفاق نظر دارند و بعضی از انها حتی او را به ارتکاب خیانتی بزرگ در حق آمریکا متهم کردند.

به گزارش گزینش ، این رسانه عرب زبان ادامه داد: گروهی از افسران و مسئولان اطلاعاتی سابق امریکا تصریح کرده اند مجازات ترامپ مهم هست، آیا که با رفتارهای خود سوالهایی را در مورد واقعیت پایبندی او به اجرای منصب مهم ریاست جمهوری به نحوی موافق به منافع کشور، در اذهان مردم ایالات متحده برانگیخته است.

شاید از بارزترین اختلافهای داخلی در دستگاه حاکم در ایالات متحده، صحبتهای چاک شومر، سناتور نیویورک در مجلس سنای آمریکا باشد که از اعضای این مجلس خواست تحریمها را علیه روسیه اعمال کنند و از تایید ترامپ دست بردارند؛ آیا که او از اقدام هم پیمانان ایالات متحده در مورد خرید سلاح از روسیه چشم پوشی کرده هست. شومر به همکاران خود هشدار داد از تعلل در اتخاذ اقداماتی قاطع در این باره خودداری کنند.

آیا بزودی شاهد مجازات ترامپ خواهیم بود؟

در طرف مقابل، پایگاه حامی ترامپ واقع شده است است که از مواضع او در هلسینکی دفاع کرده و بر این عقیده اند که نشست ترامپ با پوتین سهم مهمی در برداشتن گامهایی جدی به سمت تحقق صلح دارد.

مسیر سیاست آمریکا به طرف روسیه و اختلافاتی که دنیا در نظر موسسات حاکم در آمریکا در خصوص این عنوان مشاهده کرد، نشان دهنده دو دستگی در مفاصل تصمیم گیری در ایالات متحده هست. همانطور که نیویورک تایمز در این خصوص نوشت:«ترامپ آغوش خود را جهت روسیه باز می کند و دولتش مشت خود را جهت ان گره می کند!».

الميادين نوشت: اغلب رهبران سیاسی موثر در دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در ایالات متحده در مورد مخالفت با واکنش‌ها و گفتار ترامپ در نشست هلسینکی اتفاق نظر دارند و

دو حزب حاضر در ایالات متحده از هر مناسبتی جهت حمله به یکدیگر استفاده می کنند و هر دو در گفته ها و انتقاداتشان خود را صاحب حق می دانند. جمهوری خواهان عادت کرده اند اوباما را متهم به نرمش با روسیه کنند و استدلال آنها دیدار اخر او با مدودف است.

با استناد به صحبتهای راد روزنستاین در مورد اینکه صلاحیت در مورد بررسی قضایی عنوان دخالت روسها به بخش امنیت ملی مربوط می شود، یعنی تحویل متهمان این پرونده به دستگاه قضایی بعید است و طبق قراردادهای امضا شده است بین دو کشور روسیه و آمریکا، روسیه هیچگاه کسانی که تابعیت روسی دارند را جهت پیگرد قضایی به آمریکا تحویل نمی دهد، به نظر می رسد آمریکایی ها راجع به پیگیری قضایی این مساله خیلی جدی نیستند.

اما با طرح دوباره این عنوان انتظار می رود بار دیگر اختلافات داخلی در مورد واقعیت اتهامات به اوج خود برسد. این در حالی است که حامیان ترامپ به طور جدی و قدرتمند این بار موسسات مخالف ترامپ را از منبر بین المللی به چالش کشیده اند. در حقیقت اتهاماتی از قبیل خیانت که این روزها متوجه مدیر جمهور آمریکا شده است هست، می تواند شکافهای موجود در دستگاه سیاسی را عمق بخشد. بر این اساس، روزهای آینده در آمریکا می تواند شاهد تحولاتی گسترده باشد، بویژه آنکه ترامپ آماده عقب نشینی نیست.

آیا بزودی شاهد مجازات ترامپ خواهیم بود؟

واژه های کلیدی: روسیه | مجازات | آمریکا | دستگاه | آمریکایی | ریاست جمهوری | ایالات متحده | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog